OKUZELL forte očné kvapky 10 ml

OKUZELL forte očné kvapky 10 ml

AKCIA! 5+1

Objednajte 5ks Okuzell forte + 1ks očné kvapky Okuzell máte zdarma !

Cena:
 
3,90 
OZ010010
Skladom
+

Minimálne množstvo pre "OKUZELL forte očné kvapky 10 ml" je 2.

Očné kvapky majú zvlhčujúce a ochranné vlastnosti pre oči, zmierňujú podráždenie, vysychanie (syndróm suchého oka), pálenie a pocit prítomnosti cudzieho predmetu v očiach, spôsobené vplyvmi, ako je vietor, slnko, suchý vzduch, slaná voda, dym, nadmerné svetlo, klimatizácia, kúrenie, dlhodobé používanie počítača alebo v prípade chirurgického zákroku, zápalu spojiviek alebo častého používania kontaktných šošoviek.

Ako používať očné kvapky OKUZELL forte?

1 kvapka do každého oka 2-3 krát denne, podľa potreby.

OKUZELL forte očné kvapky 10 ml

Zloženie: Hyaluronát sodný 0,4 %, dodekahydrát hydrogenfosforečnanu sodného, monohydrát dihydrogenfosforečnanu sodného, chlorid sodný, voda. Hyaluronát sodný má mukomimetické, mukoadhezívne a viskoelastické vlastnosti, ktoré vylepšujú stabilitu slzného filmu a celkové pohodlie a udržiavajú povrch oka lubrikovaný, hydratovaný a chránený. Bez konzervačných látok. Zdravotnícka pomôcka.

Opis balenia a roztoku:

Kedy je vhodné použiť očné kvapky OKUZELL forte? Zvlhčujúce a ochranné vlastnosti hyaluronátu sodného zmierňujú podráždenie, vysychanie, pálenie a pocit prítomnosti cudzieho predmetu v očiach, spôsobené environmentálnymi vplyvmi, ako je vietor, slnko, suchý vzduch, slaná voda, dym, nadmerné svetlo, klimatizácia, kúrenie, dlhodobé používanie počítača alebo v prípade chirurgického zásahu, zápalu spojiviek alebo častého a dlhodobého používania kontaktných šošoviek.

Ako používať očné kvapky OKUZELL forte?

1 kvapka do každého oka 2-3 krát denne, podľa potreby.
Opíšte overovací kód z obrázku:

Príbalový leták