O nás

Medoselect SK, s.r.o. je spoločnosť poskytujúca farmaceutickým spoločnostiam outsourcing medicínskych reprezentantov resp. kompletných obchodných tímov. Naše dlhoročné skúsenosti z oblasti farmaceutického priemyslu nám umožňujú poskytnúť našim partnerom profesionálne zastúpenie a podporu predaja zverených produktov.

Špecializujeme sa na outsourcingové zastúpenie obchodným tímom. To znamená komplexné riešenie prevádzky a fungujúceho systému obchodného tímu. Našim obchodným partnerom ponúkame kvalitnú implementáciu farmaceutických prípravkov a zaisťujeme ich neustály rast na slovenskom farmaceutickom trhu.

Zároveň zabezpečujeme distribúciou výrobkov na Slovenskom trhu medzi nými prípravok Penoxal, Lutamax Duo, Aronta a ďalšie.

 

Čo pre vás ponúkame

  •  Dlhoročné skúsenosti
  •  Komplexné riešenie
  •  Implementácia a rast
  •  Outsourcing
  •  Finančná úspora
  •  Profesionalita

 

 

INOVATÍVNE PRODUKTY

Prípravky ktoré ponúkame na tejto stránke sú vysoko inovatívne výživové doplnky pre zrak. Posilňujú ochranné funkcie vašich očí. Všetky prípravky boli vyvinuté na prírodnej báze. Vaše zdravie je pre nás dôležité. Prostredníctvom nášho e-shopu si ich môžete priamo zakúpiť.

 

 

PROFESIONÁLNY TÍM

V rámci outsourcingu ponúkame pre farmaceutické spoločnosti tím profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami. Naši pracovníci na slovenskom trhu komplexne zabezpečia pre vaše produkty marketing, distribúciu a podporu predaja. Môžete tak viac energie vkladať do vývoja a výroby vašich produktov, čo vám prinesie rast a finančnú úsporu.